wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O sklepie

O sklepie

Sklepu GASPARTS.pl prowadzony jest przez firmę RENTEGO S.J. z siedzibą w Białymstoku, ul. Władysława Reymonta 1A, nr NIP 9661726431. W ramach tego sklepu  dostarczamy komponenty i części zamienne dedykowane do samochodowych instalacji gazowych, zarówno odbiorcom hurtowym jak i warsztatom zajmującym się konwersją pojazdów do zasilania gazem LPG i CNG.

Nasz sklep został stworzony głównie z myślą o użytkownikach końcowych oraz warsztatach zajmujących się serwisem samochodowych instalacji gazowych. W ramach tej działalności staramy się dostarczać części zamienne i eksploatacyjne do użytkowanych przez nich systemów różnych producentów.

Jeśli więc potrzebujesz jakąkolwiek część do swojej instalacji gazowej, spróbujemy Ci ją dostarczyć w możliwie najkrótszym terminie, w możliwie najkorzystniejszej cenie i w najbardziej profesjonalny sposób.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu